Flash News

E-TJERA

Bayern Munich zyrtarizon blerjen e Sadio Mané

Bayern Munich zyrtarizon blerjen e Sadio Mané

Bayern Munich ka zyrtarizuar blerjen e futbollistit senegalez Sadio Mané. Senegalezi do të jetë pjesë e ekipit bavarez të Bundesligës prej sezonit të ardhshëm.

Lajmin e ka konfirmuar ekipi bavarez. Mané ëshët shprehur se ka pasur bindje prej fillimit që do t’i bashkohej gjigandëve të Mynihut.

“Ne folëm shumë dhe ndjeva interesim të madh nga ky klub i madh që në fillim, kështu që për mua nuk kishte asnjë dyshim. Është koha e duhur për këtë sfidë”, është shprehur Mané.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FC Bayern (@fcbayern)

Të fundit