Flash News

E-TJERA

Bie në kanalin vaditës, humb jetën 51-vjeçari në Kurbin

Bie në kanalin vaditës, humb jetën 51-vjeçari në

Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Kurbin.

Sipas informacioneve paraprake, një 51-vjeçar ka rënë aksidentalisht në kanalin vaditës dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Shullaz, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Të fundit