Flash News

E-TJERA

Bie në kontakt me rrymën elektrike në portin e Porto Romanos, ndërron jetë 35 vjeçari

 Bie në kontakt me rrymën elektrike në portin e Porto Romanos,

Një i ri ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në portin e Porto Romanos mbrëmjen e sotme e për pasojë ka ndërruar jetë. 

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar personat përgjegjës në Komisariat për veprime të mëtejshme. 

"Rreth orës 20:00, në lagjen nr. 15, Durrës, shtetasi K. M., rreth 35 vjeç, duke punuar tek Porti në Portoromano dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar personat përgjegjës në Komisariat për veprime të mëtejshme", njofton policia. 


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit