Flash News

E-TJERA

Bie nga kati i dytë i banesës 6-vjeçarja në Kamzë

Bie nga kati i dytë i banesës 6-vjeçarja në Kamzë

Një vajzë 6-vjeçare është rrëzuar nga kati i dytë i një banesë në Kamzë.

Policia bën me dije se e mitura ndodhet në spital, ku po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor, pasi ra aksidentalisht.

“Më datë 09.06.2023, në lagjen nr. 6 në Bathore, është rrëzuar aksidentalisht nga kati i dytë i banesës një e mitur 6-vjeçare”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Të fundit