Flash News

E-TJERA

Bie nga lartësia ku punonte, ndërron jetë 59 vjeçari në Tiranë

Bie nga lartësia ku punonte, ndërron jetë 59 vjeçari

Një person ka humbur jetën pasi ra nga lartësia ku po punonte në Tiranë.

Sipas policisë, K. K, 59 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar, në rrugën “Gjergj Legisi”.

“Më datë 22.01.2022, rreth orës 13:00, në rrugën “Gjergj Legisi”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi K. K, 59 vjeç”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Të fundit