E-TJERA

Bien temperaturat në mëngjes, parashikimi i motit për ditën e sotme

Bien temperaturat në mëngjes, parashikimi i motit për ditën

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pasuara nga reshje shiu dhe bore të izoluara në juglindje.

Temperaturat minimale do të luhaten -4 deri në 5°C. Ndërsa ato maksimale do të jenë 3-5°C në veri , dhe 11-13°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim jug-lindje me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 5 - 6 ballë në det të hapur.

Të fundit