Flash News

E-TJERA

Bindet Benzema, francezi i jep fund aventurës me Realin

Bindet Benzema, francezi i jep fund aventurës me Realin

Sulmuesi francez Karim Benzema do të largohet këtë verë nga Real Madridi.

Lajmi është bërë i ditur nga “brfootball”.

Sulmuesi do të largohet pas 14 sezonesh dhe 24 trofesh të fituar me “Los Blancos”.

Ai do të transferohet në Arabinë Saudite teksa nuk është zbuluar klubi.

Të fundit