Flash News

E-TJERA

Bllokohet Bypassi i Murrizit, qindra makina të bllokuara

Bllokohet Bypassi i Murrizit, qindra makina të bllokuara

Për shkak të motit të keq Bypassi i Murrizit në kahun e Tiranës, është bllokuar plotësisht.

Siç shihet në pamjet që qarkullojnë në media, qindra makina kanë mbetur të bllokuara.

Raportohet se bllokimi ka ndodhur për shkak të breshrit dhe rrëshqitjes së gurëve.

Një borëpastruese është nisur drejt këtij aksi, por është e pamundur të ndërhyjë në pikën ku makinat kanë mbetur të bllokuara

Të fundit