Flash News

E-TJERA

Burri godet me thikë në trup dhe qafë gruan, arratiset nga vendi i ngjarjes

Burri godet me thikë në trup dhe qafë gruan, arratiset nga vendi

Konflikti në një familje në Tiranë ka përfunduar në plagosje me thikë.

Shtetasi J. Sh., 52 vjeç ka goditur me thikë në trup dhe në qafë bashkëshorten e tij E. Sh., 46 vjeçe, pas një konflikti. 

Pas plagosjes, ai është arratisur nga vendi i ngjarjes për t'u kapur më pas në flagrancë nga policia.

"Më datë 23.05.2024, rreth orës 02:15, në rrugën “Xhanfize Keko”, shtetasi J. Sh., 52 vjeç, dyshohet se ka goditur me mjet prerës në trup dhe në qafë, bashkëshorten e tij, shtetasen E. Sh., 46 vjeçe.

46-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa autori i dyshuar u arrestua në flagrancë për veprën penale "Vrasja për shkak të marrëdhënieve familjare", mbetur në tentativë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton policia.

Të fundit