Flash News

E-TJERA

Bylis i jep leksion Partizanit para nisjes së kampionatit

Bylis i jep leksion Partizanit para nisjes së kampionatit

Skuadra e Bylisit ka shtangur Partizanin në miqësoren e zhvilluar ditën e djeshme në qytetin e Pogradecit.

Bylysi arriti të merrte një fitore me rezultatin 3-0. Kjo ndeshje iu dha një ide më të qartë trajnerëve përkatës për formacionet dhe lojtarë të veçantë.

Pjesa e pare e takimit ishte thuajse e barabartë, me raste të pakta shënimi nga të dyja palët. Ndërkohë në pjesën e dytë, skuadra e Bylisit filloi të sulmonte më tepër, duke arritur të gjente edhe rrugën e rrjetës.

Të fundit