Flash News

E-TJERA

COVID-19 ja u merr jetën brenda 24 orëve dy vëllezërve nga Mati

COVID-19 ja u merr jetën brenda 24 orëve dy vëllezërve nga

Dy vëllezër kanë humbur jetën brenda 24 orësh për shkak të COVID-19 në vendin tonë.

Viktimat janë shtetasit F. Domi, 60-vjeç dhe L. Domi 55-vjeç, nga Batra e Matit dhe ishin me banim në Durrës. Njëri prej tyre ka ndërruar jetë dje dhe tjetri sot.

Situata e COVID-19 ka dalë jashtë kontrollit në vendin tonë, ku vetëm në dy ditët e fundit janë shënuar 41 viktima nga 1756 në total. 

 

Të fundit