Flash News

E-TJERA

Del fotoja që dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes 27-vjeçaren në Kamëz

Del fotoja që dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes

Fotoja më poshtë dyshohet të jetë bërë shkak për vetëvrasjen e 27-vjeçares në Kamëz.

Imazhi ka qarkulluar në rrjete sociale dhe për këtë është arrestuar Altin Çoku 39 vjeç, personazh i njohur në Tik Tok.

Del fotoja që dyshohet se çoi drejt vetëvrasjes

E reja e cila i dha fund jetës dy ditë më parë ishte e martuar në Kosovë dhe ka një vajzë dy vjeçe. Sipas familjarëve, 27-vjeçarja ishte në proces divorci me bashkëshortin dhe kishte ardhur në Kamëz tek familja e saj.

Çoku ka deklaruar se kjo foto e cila ka qarkulluar në rrjete sociale është shpërndarë nga një shok i tiji. Vajza, pohon ai, është takuar me të në një hotel dhe kanë shkrepur foton në fjalë.

Sipas tij, në momentin që 27-vjeçarja ia ka dërguar në telefon shoku i tij e ka keqpërdorur për ta shpërndarë në rrjete sociale.

Të fundit