Flash News

E-TJERA

Derbi i kryeqytetit, Partizani mposht Tiranën me golin e Çinarit

Derbi i kryeqytetit, Partizani mposht Tiranën me golin e Çinarit

Mbyllet me rezultatin 1-0 derbi Partizani –Tirana.

Goli i fitores u shënua nga Eraldo Çinari , duke i dhënë kështu fitoren dhe tre pikë Partizanit në ndeshjen e zhvilluar në Elbasan Arena.

 Me këtë fitore, Partizani ngjitet në kuotën e 26 pikëve në vendin e dytë, ndërsa Tirana renditet në vendin e 5-të me 20 pikë.

Ditari politik

Të fundit