Flash News

E-TJERA

Dhunoi dhe kërcënoi nënën, arrestohet shqiptari në Itali

Dhunoi dhe kërcënoi nënën, arrestohet shqiptari në

Një shqiptar është arrestuar në Itali pasi, ushtronte dhunë ndaj nënës së tij. 30-vjeçari u arrestua teksa kishte shkuar pranë banesës së të ëmës, duke e kërcënuar dhe goditur me shkelma derën.

E ëma tregoi se kishte qenë viktimë e abuzimit nga djali i saj, i varur nga alkooli dhe droga. 30 vjeçari u arrestua nën akuzën e abuzimit në familje.

Rezultoi se 30 vjeçari ishte i njohur nga autoritetet për krime të mëparshme, përfshirë përndjekjen ndaj dy grave të ndryshme.

Të fundit