Flash News

E-TJERA

Digjen dy makina gjatë natës në Elbasan

Digjen dy makina gjatë natës në Elbasan

Dy makina janë djegur gjatë natës në Elbasan, mëngjesin e kësaj të shtune ku dy furgonë janë diegur anësh rrugës.

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka rënë zjarr dhe janë djegur pjesërisht 2 automjete (furgonë), në pronësi të shtetasit T. K., të cilat kanë qenë të parkuara në rrugë, në lagjen "Emin Matraxhiu".

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të rastit.

Të fundit