Flash News

E-TJERA

“Duke shijuar bashkimin cilësor”, Gjekmarkaj publikon foto me kolegët demokratë, e pranishme edhe Tabaku

“Duke shijuar bashkimin cilësor”, Gjekmarkaj publikon foto me

Deputeti i PD-së Agron Gjekmarkaj ka publikuar një foto me disa nga kolegët demokratë.

Ai shfaqet në foto me kreu e Grupit parlamentar të PD, Gazment Bardhi, deputeten demokrate Jorida Tabaku dhe deputetin Lefter Gështenja.

“Duke shijuar bashkimin cilësor në diversitet”, shkuan ai krahas fotos në rrjetet sociale.

 

Të fundit