Flash News

E-TJERA

“Dyshoj që ju keni qenë në protestën e 21 janarit”, deklarata e deputetit revolton Cukalin, largohet nga emisioni

“Dyshoj që ju keni qenë në protestën e 21

Debati mbi ngjarjet e 21 janarit 2011 ndezi “gjakrat” në studion e PolitikOn në RTV Ora.

Gjatë diskutimeve deputeti socialist Alket Hyseni vuri në pikëpyetje faktin nëse gazetarët që kishte përballë, Juli Xhokaxhi dhe Koloreto Cukali, kishin dijeni apo kanë qenë prezentë gjatë asaj proteste.

Kaq mjaftoi që Cukali në shenjë proteste vendosi të hiqte mikrofonin live dhe të largohej nga studio.

 

Ditari politik

Të fundit