Flash News

E-TJERA

"E diela e zezë", tjetër aksident në Tiranë, plagoset një grua (VIDEO)

"E diela e zezë", tjetër aksident në Tiranë,

Aksidente të shumta janë shënuar këtë të diel në kryeqytet.

Teksa pak më para u raportua një aksident në Kamzë ku një grua ndërroi jetë dhe një tjetër ndodhet në spital pasi u përplasën nga një makinë, një panoramë e ngjashme na vjen nga bulevardi “Nënë Tereza”.

Burimet për Politiko.al bëjnë me dije se një grua është plagosur pasi është përplasur nga një mjet tip “Benz” me targa AB 152 MR.

Gruaja ndodhet në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa nga videot e dërguara për Politiko.al shihet se vendi është mbushur me gjak.

Në vendngjarje ndodhet dhe policia.

 

 

Të fundit