Flash News

E-TJERA

E rëndë në Devoll, 64-vjeçari ngacmon sek*ualisht 13-vjeçaren

E rëndë në Devoll, 64-vjeçari ngacmon sek*ualisht

Një 64-vjeçar nga ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare në Devoll.

Ai është shoqëruar nga policia. I moshuari është banues i fshatit Hoçisht.

Ndalimi i tij erdhi pas deklarimeve të vajzës së mitur në prani të prindërve dhe psikologes.

Të fundit