Flash News

E-TJERA

E vetme në banesë, si u vetëvra efektivja në Tiranë (DETAJE)

E vetme në banesë, si u vetëvra efektivja në Tiranë

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e regjistruar në Tiranë, teksa efektivja Aldorjana Loshi 21-vjeç ka vrarë veten me armën e shërbimit.

Në momentin që i mori jetën vetes, e reja ndodhej vetëm në banesë në zonën e Ali Demit.

Ndërkohë që pas të shtënave, kanë ndërhyrë zjarrfikësit, të cilët me forcë kanë hapur derën dhe kanë bërë të mundur të futën në skenën e krimit.

Ajo prej afro një viti e gjysmë punonte si efektive e patrullës në qytetin e Kamzës, ndërsa në punë nuk ka pas shfaqur asnjë shqetësim.

Të fundit