Flash News

E-TJERA

Egnatia përforcon mbrojtjen, zyrtarizojnë transferimin e parë

Egnatia përforcon mbrojtjen, zyrtarizojnë transferimin e parë

Kampionët e Egnatias kanë filluar të përforcojnë ekipin, edhe pse i vjetshmi ishte i mjaftueshëm për të marrë edhe 2 trofetë më të rëndësishëm të vendit.

Transferimi i parë i rrogozhinasve për këtë sezon vjen nga Azerbajxhani.

Ai quhet Zamig Alijev dhe luan në rolin e një qendërmbrojtësi. Ai ka luajtur më parë me ekipin e Araz-Nakhçivan në Premier Ligën Azere dhe është 23-vjeç.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi i Egnatias me anë të faqeve të tyre zyrtare në rrjetet sociale.

Të fundit