Flash News

E-TJERA

Ekzekutuan 19-vjeçarin në Shkodër, del foto e dy autorëve

Ekzekutuan 19-vjeçarin në Shkodër, del foto e dy autorëve

Erjon Xhenje, 19 vjeç, u ekzekutua mbrëmjen e 18 shtatorit në Shkodër.

Kamerat e sigurisë pranë zonës ku u vra Xhenje, kanë siguruar pamjen e dy autorëve të ngjarjes. Ata janë maskuar me kokore dhe shihet të largohen me shpejtësi përmes rrugicave me motor.

Pasagjeri që qëlloi edhe Xhenjen, dyshohet të jetë Bajram Çekorja. Ndërsa personi që i jep motorit nuk është identifikuar ende. Motori dhe arma e përdorur në krim janë gjetur të djegura në lagjen “Guerrile”.

 

Të fundit