Flash News

E-TJERA

Elbasan/ I mituri qëllon me thikë 13-vjeçarin

Elbasan/ I mituri qëllon me thikë 13-vjeçarin

Një konflikt i çastit ka përfunduar në plagosje në Elbasan, një i mitur ka qëlluar me thikë një 13-vjeçar 

Raportohet se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa është sekuestruar mjeti thikë (biçak) me të cilën është kryer plagosja.

Policia sqaron se 9-vjeçari nën kujdesin e prindit, psikologut dhe mbrojtësit ligjor është marr në pyetje për rastin. Ndërkohë 13-vjeçari është dëmtuar lehtë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Të fundit