Flash News

E-TJERA

EMRI/ Ky është DJ shqiptar që humbi jetën në Itali

EMRI/ Ky është DJ shqiptar që humbi jetën në Itali

Personi që shihni në foto është Hysni Qestaj, shqiptari i Kosovës, që humbi jetën këtë të hënë në një aksident tragjik në Itali.

Lajmin e ka bërë të ditur Komuna e Junikut, e cila përmes një reagimi zyrtar në rrjete sociale teksa ndan dhimbjen me familjen e të ndjerit.

Në një aksident të rëndë trafiku, bashkëvendasi ynë Hysni Qestaj ka ndërruar jetë. Kryetari i komunës z.Ruzhdi Shehu dhe të gjithë qytetarët e Junikut ndajnë dhimbjen me familjen e të ndjerit. I ndjeri të kujtohet gjithmonë me respekt dhe dashuri”, thuhet në njoftim.

Të fundit