Flash News

E-TJERA

Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë me golat e shqiptarëve, Prishtina në festë

Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë me golat e shqiptarëve, Prishtina

Zvicra eliminoi Serbinë nga Botërori mbrëmë me rezultatin 3-2, ndërsa dy prej golave u shënuan nga shqiptarët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri.

Pas fitores, në Prishtinë nisi festa me fishekzjarrë ndërsa qytetarë të shumtë dolën në rrugë duke festuar.

Fitorja e Zvicrës ndaj Serbisë me golat e shqiptarëve, Prishtina

Të fundit