Flash News

E-TJERA

FOTO/ Arrestohen me forcë disa protestues të opozitës nga civilë pa uniformë policie

FOTO/ Arrestohen me forcë disa protestues të opozitës nga

Pak pas përfundimit të protestës së opozitës, kanë nisur shoqërimet e disa prej protestuesve të opozitës.

Siç duket edhe nga fotot, disa të rinj janë arrestuar me forcë nga persona civilë dhe me kapuçë në kokë, pa uniformë dhe shenja dalluese të policisë.

Kujtojmë se pak pas mbarimit të fjalës së kryedemokratit Sali Berisha disa prej protestuesve hodhën kapsollë dhe flakadanë  në perimetrin mes policisë dhe murit të kryeministrisë, por pa u shënuar asnjë incident.  

Deri tani nuk ka asnjë reagim zyrtar nga policia.

FOTO/ Arrestohen me forcë disa protestues të opozitës ngaFOTO/ Arrestohen me forcë disa protestues të opozitës nga

 

Të fundit