Flash News

DITARI POLITIK

Foto/ Dashnor Sula ‘kokë më kokë’ me Ramën në Kuvend

Foto/ Dashnor Sula ‘kokë më kokë’ me Ramën

Mes diskutimeve dhe debateve për marrëveshjen e Portit të Durrësit, ka pasur edhe një sekuencë bisede mes kryeministrit Edi Rama dhe deputetin demokrat Dashnor Sula.

Pasi Rama përfundoi fjalën në foltore, Sula është çuar dhe ka shkuar pranë vendit të kryeministrit. Megjtihëse u afrua edhe garda, deputeti dhe kryeministri ju kërkuan të largohen.

Sula dhe Rama u panë të diskutonin për disa minuta ‘kokë më kokë’, ndërsa deputeti mbante në dorë disa letra.

Pasi mbaruan diskutimin, të dy i shtrënguan dorën njëri-tjetrin, ndërsa Rama u largua nga seanca.

Foto/ Dashnor Sula ‘kokë më kokë’ me Ramën Foto/ Dashnor Sula ‘kokë më kokë’ me Ramën

Të fundit