Flash News

E-TJERA

Foto/ Dorëzohen bashistët, ndërrojnë logon e PD në rrjete sociale, pranojnë humbjen

Foto/ Dorëzohen bashistët, ndërrojnë logon e PD në

Gjykata e Apelit vendosi t’i japë vulën dhe logon e Partisë Demokratike liderit Sali Berisha, duke rrëzuar Lulzim Bashën.

Pas vendimit të Apelit, mbështetësit e Bashës kanë ndryshuar logon e PD në rrjete sociale. Deri para shpalljes së vendimit, bashistët mbanin logon e caktuar nga kryetari i tyre.

Por, është vënë re se anëtarët e këshillit të partisë së Bashës, janë dorëzuar, kanë reflektuar duke vendosur logon e PD-së në faqet e tyre zyrtare të Facebook.

Foto/ Dorëzohen bashistët, ndërrojnë logon e PD në Foto/ Dorëzohen bashistët, ndërrojnë logon e PD në Foto/ Dorëzohen bashistët, ndërrojnë logon e PD në

Të fundit