Flash News

E-TJERA

Foto/ I pranishëm në Samitin për Ukrainën, edhe Alex Soros

Foto/ I pranishëm në Samitin për Ukrainën, edhe Alex Soros

Përpos liderëve të Ballkanit Perëndimor dhe delegacioneve përkatëse, detaji i veçantë që ra në sy ishte prania e Alex Soros, djalit të filantropit George Soros.

Alex Soros qëndronte pas Ramës teksa ky i fundit mbante fjalën hapëse të samitit. Krah Soros, ishte edhe ministri i Brendshëm, Taulant Balla.

Tashmë për Ramën është bërë traditë që ta bëjë pjesë të axhendave të tij edhe Alex Soros.

Të fundit