Flash News

E-TJERA

Foto/ Kjo është 24-vjeçarja që humbi jetën nga aksidenti në Qafë Thanë

Foto/ Kjo është 24-vjeçarja që humbi jetën nga

Kjo është Eneida Pishkashi, 24-vjeçarja që humbi jetën pas aksidentit në aksin Prrenjas-Qafë Thanë.

E reja ishte bashkë me familjen e saj në ambientet e jashtme të një servisi ku kishin ndaluar me mjetin tip “Passat”.

Jetmir Daci, nga Bulqiza, nën efektin e alkoolit goditi mjetin e tyre duke përplasur dhe të gjithë anëtarët e familjes. Fraktura pësuan edhe dy motrat e mitura të 24-vjeçares.

E reja qëndroi për 5 ditë në koma në Spitalin e Traumës dhe dje ndërroi jetë.

Daci u la lirë fillimisht nga policia pavarësisht se ishte nën efektin e alkoolit dhe u arrestua një ditë më parë.

Të fundit