Flash News

E-TJERA

Foto/ Ky është 20-vjeçari shqiptar që humbi jetën pas sherrit në Greqi

Foto/ Ky është 20-vjeçari shqiptar që humbi jetën pas

Orgito Lloci është 20-vjeçari i cili mbeti i vdekur pasi u përfshi në një sherr me disa persona në Greqi.

Lloci u konfliktua me dy shtetas grekë, një rumun, një gjeorgjian dhe një bullgar në rrethana të paqarta. Pas sherrit ai nuk ishte ndjerë mirë dhe ishte nisur me ambulancë drejt spitalit.

Rrugës, i riu ka humbur jetën.

Dyshohet se Lloci është goditur me grusht në kokë gjatë sherrit çka i ka shkaktuar vdekjen të riut.

 

Të fundit