Flash News

E-TJERA

Foto/ U mbyt një muaj më parë në Porto Romano, ky është 40-vjeçari që u gjet në brigjet e Kroacisë

Foto/ U mbyt një muaj më parë në Porto Romano, ky

Aurel Ndoni, 40 vjeç, u mbyt teksa peshkonte në Porto Romano. Polumbarët kërkuar për disa ditë trupin e Ndonit, por më pas kërkimet u ndërprenë.

Sipas tyre, rrymat detare e kishin zhvendosur trupin e Ndonit.

Ky që shihni në foto është 40-vjeçari që kishte shkuar për të peshkuar me varkë bashkë me vëllanë e tij. Për shkak të kushteve jo të qëndrueshme të motit, ka rrëshqitur nga varka dhe ka rënë në det pa mundur të dalë.

Pas një muaji, trupi i 40-vjeçarit u gjet në brigjet e Kroacisë. Aurel Ndonit iu dha lamtumira dy ditë më parë në qytetin e Lushnjes.

Foto/ U mbyt një muaj më parë në Porto Romano, ky

Të fundit