Flash News

E-TJERA

Fotolajm/ Protestuesit “arrestojnë” Veliajn dhe “e hedhin” në koshin e mbeturinave

Fotolajm/ Protestuesit “arrestojnë” Veliajn dhe “e

Në protestën para Bashkisë së Tiranës, qytetarët i kanë “vënë” prangat Erion Veliajt.

Në protestën e 11-të, qytetarët veshën një manekin me rrobat e të burgosurit dhe e maskuan me fytyrën e Veliajt.

Pasi i vunë pranga, qytetarët e hodhën atë në koshin e mbeturinave.

Qytetarët protestojnë pas skandaleve në të cilat është përfshirë bashkia e Tiranës, dhe vetë Veliaj, duke filluar nga inceneratorët deri te dosja “5D”.

Fotolajm/ Protestuesit “arrestojnë” Veliajn dhe “e

Të fundit