Flash News

E-TJERA

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar në Durrës, Apeli liron gjyshin

Rrëmbeu nipin 3-vjeçar në Durrës, Apeli liron gjyshin

Gjykata e Apelit ka liruar nga burgu, Rexhep Gjunin, gjyshin i cili akuzohet për rrëmbimin e nipit të tij 3-vjeçar, duke e vendosur nën masën “arrest në shtëpi”.

Rexhep Gunin, është gjyshi i të miturit 3-vjeçar i cili u arrestua nga Policia pasi u zbulua se në bashkëpunim me bashkëshorten e tij të moshuar dhe anëtar të tjerë të familjes mbajtën peng nipi e tyre.

 ‘’Arrest në shtëpi’ ka caktuar Gjykata ndaj Rexhep Gunit edhe Arben Selajt.

Kujtojmë që Rexhep e Bahrije Gjuni rrëmbyen nipin 3-vjeçar pasi donin ta rrisnin ata dhe jo familja e nuses, përpara hetuesve të moshuarit u shprehën se pas ndarjes nga jeta të djalit të tyre ata gjenin ngushëllim te nipi 3-vjeçar.

Të fundit