Flash News

E-TJERA

Fushë-Krujë, shpërthim eksplozivi në derën e shtëpisë së vëllait të Naim Stafukës

Fushë-Krujë, shpërthim eksplozivi në derën e

Shpërthim eksplozivi në portën e banesës së Naim Stafukës, vëllai i Enver Stafukës, i cili u rrëmbye dhe u zhduk pa gjurmë më 9 shkurt të vitit 2015.

Sipas të dhënave të para, shpërthimi ka ndodhur në portën e një banese tre katëshe dhe fatmirësisht nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme materiale.

Kujtojmë se Enver Stafuka u rrëmbye nga tre persona të maskuar të veshur si policë në qendër të qytetit të Fushë-Krujës pasi vodhi makinën ‘BMË’ nga ku u qëllua për vdekje komisari Dritan Lamaj.

 

Të fundit