Flash News

E-TJERA

Gazetarja publikon fotot: Niko Peleshi me Klodian Zoton në Itali, daton që në 2013-ën

Gazetarja publikon fotot: Niko Peleshi me Klodian Zoton në Itali, daton

Duket se miqësia e ministrit të Brendshëm Niko Peleshi dhe Klodian Zotos, biznesmenit të inceneratorëve ka nisur herët.

Gazetarja Ola Xama ka publikuar në facebook një foto të tyre, teksa pozojnë që në 2013-en në Itali. 

 "Vëllai im në Itali", shkruan ajo me ironi. 

 

Të fundit