Flash News

E-TJERA

Gjendet e pajetë 17 vjeçarja në Roskovec, dyshimet e para

Gjendet e pajetë 17 vjeçarja në Roskovec, dyshimet e para

Gjendet e pajetë një vazjë 17 vjeçare në Roskovec mesditën e sotme. 

Sipas njoftimit paraprak nga policia, e reja është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë dhe dyshohet se është vetëvarur. 

Informacion paraprak

Më datë 25.05.2024, rreth orës 12:15, në fshatin Suk, Roskovec, është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë, dyshohet e vetëvarur, një shtetase 17 vjeçe.

Nga këqyrja paraprake e trupit të kësaj shtetase, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Të fundit