Flash News

E-TJERA

Gjendet i pajetë 44-vjeçari në Pogradec

Gjendet i pajetë 44-vjeçari në Pogradec

Një 44-vjeçar është gjetur i pajetë në fshatin Senisht të Pogradecit.

Mësohet se policia nuk ka mbërritur ende në vendngjarje pasi Senishti është një fshat i largët dhe do të duhen të paktën 4 orë që shërbimet të mbërrijnë aty dhe më pas të nisin hetimet.

Trupi i pajetë i 44-vjeçarit do transportohet drejt morgut të qytetit për të kryer më tej veprimet.

Të fundit