Flash News

E-TJERA

Gjendet i pajetë në banesë 39-vjeçari në Maliq

Gjendet i pajetë në banesë 39-vjeçari në Maliq

Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në fshatin Rrëmbec.

Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.

Dyshohet se viktima vuante nga disa sëmundje, çka ka sjellë edhe vdekjen.

Trupi do të çohet në morg për ekspertizën mjeko ligjore për të zbuluar shkaqet e vdekjes

Të fundit