Flash News

E-TJERA

Gjendet i pajetë në rrugë një person në Sarandë

Gjendet i pajetë në rrugë një person në Sarandë
Foto Ilustruese

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në rrugë në Sarandë. Trupi i viktimës është gjetur në lagjen nr.1 të qytetit, në hyrje të rrugës Turizëm-Kanali i Cukës.

Ende nuk dihen rrethanat se si ka ndërruar jetë. Kalimtarët njoftuan policinë dhe autoritetet lokale u paraqitën në vendin ku ishte trupi i pajetë.

Deri më tanu nuk dihet identiteti i viktimës. Policia po heton në lidhje me zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Ditari politik

Të fundit