Flash News

E-TJERA

Gjendet i vdekur 33-vjeçari në një rezervuar në Kolonjë

Gjendet i vdekur 33-vjeçari në një rezervuar në

Emiljano Bahollari 33-vjeç i është gjetur pa shenja jete mëmngjesin e sotëm në rezervuarin e fshatit Kagjinas të Koolonjës

Dyshohet se ai është futur në rezervuar ku ka humbur jetën. Mësohet se i riu ka vuajtur nga problemet me shëndetin mendor dhe ishte larguar nga banesa e tij, mbrëmjen e djeshme.

Nuk dihet nëse 33-vjeçari ka dashur të vetëmbytet apo është futur në rezervuar për t’u larë dhe ka pësuar infarkt.

Pritet të kryhet autopsia për të zbuluar shkaqet e vdekjes. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit