Flash News

E-TJERA

Gjendet i vdekur një person në Berat

Gjendet i vdekur një person në Berat

Një 60-vjeçar është gjetur pa shenja jete këtë të martë në banesën e tij në lagjen “Çlirim” të qytetit në Beratit.

Prej tre ditësh ai kishte shkëputur kontaktet me familjarët dhe kanë qënë këta të fundit që kanë denoncuar në polici. 

Nga hetimet e deritanishme dyshohet se vdekja është për shkaqe natyrale pasi në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenjas, dhe nga të afërmit është konfirmuar se i ndjeri vuante nga tensioni.

Trupi i pajetë i 60-vjeçari u transportua drejt Morgut të Spitalit Rajonal Berat, ku do kryhet autopsia mjeko-ligjore, që do të përcaktojë edhe shkaqet e vdekjes së tij.

Të fundit