Flash News

E-TJERA

Gjendet një granatë dore në Shëngjin, policia shkon në vendngjarje

Gjendet një granatë dore në Shëngjin, policia shkon në

Ditën e sotme tek “Rana e Hedhun” në Shëngjin është gjetur një granatë dore. Policia e Lezhës është sinjalizuar për granatën dhe ka rrethuar zonën përreth saj duke vendosur një perimetër sigurie.

Pritet ndërkohë të mbërrijnë edhe forcat xheniere për ta hequr apo asgjësuar në vend granatën, e cila ndodhet ne anë te rrugës kryesore.

Të fundit