Flash News

E-TJERA

Grabitet një argjendari në Kamëz

Grabitet një argjendari në Kamëz

Mbrëmjen e sotme disa persona kanë grabitur një argjendari në Kamëz.

Grabitësit kanë arritur të marrin nga aty disa bizhuteri dhe flori, vlera të cilave ende nuk dihet.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e dinamikës.

Të fundit