Flash News

E-TJERA

Humb jetën në vendin e punës shqiptari në Maltë

Humb jetën në vendin e punës shqiptari në Maltë

Një shqiptar ka humbur jetën teksa së bashku me një bashkëkombas ishin duke kryer punime në një ndërtesë në qytezën e Sliemës  në Maltë.

Shqiptari i cili mbeti i bllokuar nën rrënoja, fatkeqësisht u gjet i vdekur, ndërsa punëtori tjetër arriti të dilte vetë dhe u dërgua në spital për trajtim të mëtejshëm. Identiteti i personave nuk janë bërë akoma të ditur.

 

Të fundit