Flash News

E-TJERA

Humb kontrollin e mjetit, vdes 22-vjeçari në Durrës; Dyshohet se pësoi arrest kardiak

Humb kontrollin e mjetit, vdes 22-vjeçari në Durrës; Dyshohet

Një aksident rrugor u shënua mbrëmjen e sotme në Durrës.

Raportohet se një 22-vjeçar teksa udhëtonte me automjetin e tij ka humbur kontrollin e makinës dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në anë të saj.

Policia ka shkuar dhe e ka gjetur shoferin e vdekur në timon. Dyshohet se i riu ka pësuar atak kardiak.

Të fundit