Flash News

E-TJERA

Humb kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 45-vjeçari në Lushnjë

Humb kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 45-vjeçari në

Një person ka humbur jetën në Lushnjë pasi humbi ekuilibrin mbi motomjetin që po drejtonte.

Paraprakisht dyshohet se P. K. 45 vjeç ha humbur ekuilibrin për shkak të një arresti kardiak.

"Rreth orës 16:25, në lagjen “Kadri Qystri” Lushnjë, shtetasi P. K., 45 vjeç, duke drejtuar një motomjet, ka humbur ekuilibrin mbi motomjetin dhe për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.

Paraprakisht dyshohet se shtetasi P. K. ha humbur ekuilibrin mbi drejtimin e motomjetit për shkak të një arresti kardiak.

Pritet akti i ekspertit mjeko-ligjor për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës", njofton policia. 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 

Të fundit