Flash News

E-TJERA

I doli emri në listën e FRD-së, ish-nënkryetari i bashkisë Shkodër: Guxim i tepërt, nuk kam firmosur asnjë fomular

I doli emri në listën e FRD-së, ish-nënkryetari i
Fatlum Nurja

Ish-nënkryetari i Bashkisë së Shkodrës, Fatlum Nurja thotë se është përfshirë në listat e FRD-së edhe pse e ka refuzuar nëj gjë të tillë. Përmes një postimi në rrjetet sociale ai thotë se nuk e ka pranuar ftesën dhe se nuk ka firmosur asnjë formular.

Nurja shton se sot e ka parë emrin e tij në listë, ndërsa shkruan se kushdo që e ka bërë ka pasur guxim të tepëruar. Ai shton se kandidatët që do të jenë deputet do të bëjnë punë të mira për vendin, ndërsa thekson se "estrada" në Parlament do të vazhdojë.

 

I doli emri në listën e FRD-së, ish-nënkryetari i

Të fundit