Flash News

E-TJERA

I humbur prej ditësh, i moshuari gjendet i pajetë në ujërat e liqenit Fierzës

I humbur prej ditësh, i moshuari gjendet i pajetë në ujërat
Foto Ilustruese

Një trup i pajetë është gjetur në ujërat e liqenit Fierzë, Koman, Tropojë. Në njoftimin zyrtar policia njofton se i moshuari, Hasan Vatnikaj i cili kishte humbur është gjetur i pajetë.

85-vjeçari banues në Bajram Curri nuk ka shenja dhune në trup dhe dyshohet se është vetëmbytur.

Më datë 11  pranë Komisariatit të  Policisë Tropojë, kanë bërë kallëzim familjarët për humbjen e tij, i cili vuante nga skleroza dhe nuk shikonte mirë.

 

Ditari politik

Të fundit