Flash News

E-TJERA

I kthjellët dhe vranësira të pakta, si parashikohet moti në fundjavë

I kthjellët dhe vranësira të pakta, si parashikohet moti në

Fundjava do të ndikohet nga kushte atmosferike të qëndrueshme.

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

I kthjellët dhe vranësira të pakta, si parashikohet moti nëI kthjellët dhe vranësira të pakta, si parashikohet moti në

Të fundit